
Sint Jacobsvruchten en gamba in saffraan
- Herkomst
- Nederland
- Categorie
- Slank en Fit
- Bereidingstijd
- 35 minuten
- Porties
- 4
- Beoordeling
-
- Recensies
- Geen Recensies Recensie plaatsen
INGREDIENTEN
- 16 verse Sint Jacobsvruchten
- 12 gamba' s, ongepeld gebakken (500 gram)
- 200 gram broccoli
- 300 gram wortelen
- 100 gram sjalotten
- 30 mililiter witte wijn
- 600 mililiter visbouillon
- ½ koffielepel saffraan
- enkele takjes koriander
- zout
- peper
BEREIDINGSWIJZE
Stoom de broccoliroosjes en de in plakjes gesneden wortelen gedurende 15 minuten in de stoomkoker. Fruit de gehakte sjalotten in een kookpot en blus met de witte wijn. Voeg de visbouillon, de saffraan, zout en peper toe. Laat 10 minuten koken. Doe er vervolgens de Sint Jacobsvruchten bij en laat opnieuw 2 minuten koken. Pel de gamba' s. Verdeel de groenten en de Sint Jacobsvruchten over diepe borden. Garneer met de gamba' s en de koriander.
RECENSIE PLAATSEN
advertentie
hier adverteren?
GRATIS CULINAIRE NIEUWSBRIEF
De culinaire nieuwsbrief brengt je elke week de lekkerste recepten, culinaire nieuwtjes en veel meer. Bovendien als je je nu inschrijft maak je kans op een STOOMOVEN !voeg je eigen recepten toe
Deel je eigen recepten met ons en maak kans op leuke prijzen, krijg de leukste aanbiedingen en nog veel meer!Nu aanmelden »